Aktywnie spędzaj czas wolny w naszym ośrodku

proponujemy Państwu szereg atrakcji, które uprzyjemnią Wasz pobyt…

…a może zarażą nieznaną dotąd aktywnością!

Wycieczki rowerowe

Dla naszych gości posiadamy do wypożyczenia rowery. Okoliczne tereny stanowią idealne miejsce do rowerowych eskapad. Posiadamy w ofercie rowery górskie, damskie, męskie oraz dziecięce.

Windsurfing

Na terenie VERTIGO działa szkoła windsurfingu. Z uwagi na warunki wiatrowe jak i swoją powierzchnię, jezioro Narie stanowi doskonałe miejsce do rozpoczęcia przygody z windsurfingiem, czy doskonalenia swoich umiejętności. Wykfalifikowani instruktorzy pomogą rozpocząć zabawę z deską i żaglem, udoskonalą nasz styl, pokażą kilka trików , których nie powstydziłby się żaden wytrawny windsurfer.

Nurkowanie

dla osób nurkujących , centrów nurkowych zapewniamy możliwość ładowania butli, składowania sprzętu oraz jego wypożyczenie. Nasze jezioro posiada szereg podwodnych atrakcji jak zatopione platformy do ćwiczeń , tory przeszkód czy wraki łódek. Zimą można organizować nurkowania pod lodowe, które pozostawiają niezatarte wrażenia, a po ich zakończeniu rozkoszować się pobytem w gorącej saunie.

Nordic Walking

Dla osób ceniących spacery oferujemy kije do nord walkigu – dyscypliny marszu zdobywającej coraz większa popularność w wśród ceniących sobie aktyny wypoczynek.

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Do dyspozycji naszych gości oddajemy sprzęt wodny w postaci kajaków , łódek wiosłowych oraz dla tych , którzy chcą zaznać żeglarskiej przygody, łódkę żaglową omega. Jezioro Narie obfituje w przepiękne wyspy oraz zatoki, które mogą się stać celem kajakowej czy żeglarskiej wyprawy.

Narciarstwo biegowe

jak tylko w naszych okolicach zagości śnieg zachęcamy do wycieczek z wykorzystaniem nart biegowych lub śladowych. Okoliczne lasy dają możliwość zorganizowania eskapad narciarskich, a zamarznięte jezioro pozwala na jego zwiedzenie za pomocą nart.

CENNIK ATRAKCJI

Centrum relaksu 1h
Sauna, Jaccuzi

50zł/os
Wypożyczenie rowerów 1h 8h
20 zł 60 zł
Sporty wodne 1h 4h 12h
Wypożyczenie kajaka, wiosłówki 30 zł 70 zł 100 zł
Nurkowanie
Napełnianie butli 1,30 zł/l

Podane ceny są cenami brutto. Łaźnia parowa, sauna i jacuzzi czynne są na życzenie, po wcześniejszej rezerwacji.