Vertigo Narie

WINDSURFING

Na terenie VERTIGO działa szkoła windsurfingu. Z uwagi na warunki wiatrowe jak i swoją powierzchnię, jezioro Narie stanowi doskonałe miejsce do rozpoczęcia przygody z windsurfingiem, czy doskonalenia swoich umiejętności. Wykfalifikowani instruktorzy pomogą rozpocząć zabawę z deską i żaglem, udoskonalą nasz styl, pokażą kilka trików , których nie powstydziłby się żaden wytrawny windsurfer.

Lekcja Windsurfingu z instruktorem (h)130 PLN
Kurs Windsurfingu (5h z instruktorem) 600 PLN
Wypożyczenie zestawu (h) 50 PLN
Karnet na wypożyczenie sprzętu (5h) 200 PLN
Wypożyczenie deski/sup (h) 40 PLN
Atrakcje Vertigo Narie-2

NURKOWANIE

Dla osób nurkujących, centrów nurkowych zapewniamy możliwość ładowania butli, składowania sprzętu oraz jego wypożyczenie. Nasze jezioro posiada szereg podwodnych atrakcji jak zatopione platformy do ćwiczeń , tory przeszkód czy wraki łódek. Zimą można organizować nurkowania podlodowe, które pozostawiają niezatarte wrażenia, a po ich zakończeniu rozkoszować się pobytem w gorącej saunie.

Napełnianie butli1,30 zł/l
NURKOWANIE

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU WODNEGO

Do dyspozycji naszych gości oddajemy sprzęt wodny w postaci kajaków , łódek wiosłowych oraz dla tych , którzy chcą zaznać żeglarskiej przygody, łódkę żaglową omega. Jezioro Narie obfituje w przepiękne wyspy oraz zatoki, które mogą się stać celem kajakowej czy żeglarskiej wyprawy.

1h4h12h
Kajak, wiosłówka30 PLN70 PLN100 PLN
Atrakcje Vertigo Narie-10

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

Dla naszych gości posiadamy do wypożyczenia rowery. Okoliczne tereny stanowią idealne miejsce do rowerowych eskapad. Posiadamy w ofercie rowery górskie, damskie, męskie oraz dziecięce.

1h8h
Rower20 PLN60 PLN
Atrakcje Vertigo Narie-34
VERTIGO NARIE

Idealne miejsce dla miłośników natury i aktywnego trybu życia tuż przy brzegu jeziora Narie.

ZAMELDOWANIE

od godziny 15:00

WYMELDOWANIE

do godziny 11:00

TELEFON

+48 697 523 402

E-MAIL

info@narie.pl

RECEPCJA

8:00 - 21:00

ADRES

ul. Kretowiny 29,
14-300 Morąg