Vertigo Narie

Active leisure

in Kretowiny on Narie Lake

Facilities

Free parking
Free Wi-Fi
Wellness centre
Restaurant
Lakeside location
Water sports
equipment rental
Water sports
equipment rental
Pet friendly

Restaurant

After an eventful day, we invite you to our restaurant where we serve Polish and international cuisine, as well as pizza.

Relaxation

VERTIGO NARIE has a relaxation centre for guests. You can use a whirlpool bath, dry sauna and Turkish bath cabin.

Attractions

Spend your leisure time actively and enjoy attractions such as bike tours, windsurfing, diving, Nordic walking, water sports equipment rental and cross-country skiing.

Events

You can organise a variety of workshops and special events. We have 47 beds in double, triple and quadruple rooms and apartments.

What our guests say

Karol Getler
Karol Getler
2024-03-30
Super miejsce, zadbane, z klasą, cisza, spokój, natura. Bardzo polecam.
Andrzej Akamaru
Andrzej Akamaru
2024-01-01
Magiczne miejsce - zarówno pod kątem samego hotelu jak i okolicy. Brakuje gwiazdek zeby ocenić obsługę - czuliśmy się tak tak, jakbyśmy odwiedzali bardzo dobrych znajomych. Uśmiech, otwartość, życzliwość, wsparcie, mnóstwo serca. Spędziliśmy tam cudowny czas w sylwestra, ćwicząc jogę w sali z widokiem na jezioro. Jedzenie obłędnie pyszne :) Wrócimy na pewno i to nie jeden raz.
Agnieszka Grzybowska
Agnieszka Grzybowska
2024-01-01
Spędziłam kilka dni w obiekcie Vertigo w okolicach Sylwestra. Obsługa przesympatyczna, uśmiechnięta i pomocna. Pokoje bardzo przytulne. Jedzenie pyszne… W razie potrzeby Panie przygotowywały dla mojej córki inne dania i mogliśmy liczyć na wsparcie żywieniowe poza ustalonymi godzinami posiłków. Dopełnieniem jest w pełni wyposażona sala do jogi z widokiem na jezioro. Właścicielka przesympatyczna i uśmiechnięta. Wykonuje wręcz boski masaż głowy… Na pewno wrócimy tu z rodziną :)
Jolanta Adamkowska
Jolanta Adamkowska
2023-11-06
Przytulnie, przyjemnie , miło i smacznie. Obsługa bardzo miła i pomocna. Serdecznie polecamy
Marcin Pogoda
Marcin Pogoda
2023-10-08
👍👍👍😀
jan gajowski
jan gajowski
2023-09-08
Super
Karolina Ciechańska
Karolina Ciechańska
2023-09-07
3 rok w tym miejscu na polu namiotowym zawsze tam wracamy , mimo że toalety zdarzają się dalej od namiotu tam jest klimat!

Where we are